• Свеж
5д Сам Дијамантски Комплети За Сликање За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепено Сликарство Со Вкрстен Бод Скапоцени Камења Занаети За ?
zoom_in

5д Сам Дијамантски Комплети За Сликање За Возрасни, Големи Слики Со Везови Со Целосна Вежба Кристал Залепено Сликарство Со Вкрстен Бод Скапоцени

DEN 2287.84

Стока
check Во продавницата

❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластична обвивка, лепливиот слој е силен што може да осигури дека зрната може да се фиксира и нема лесно да падне. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно се комплетираат вашиот дијамантски пакет за сликање. ❀●ВКЛУЧЕН Е ЕЛЕМЕНТ ЗА КОМПЛЕТ ЗА СЛИКАЊЕ СО ДИЈАМАНТИ : ОВОЈ 5д комплет За Слики Со Дијаманти ги вклучува сите потребни алатки за додатоци, Сликањето Со Дијаманти е погодно за возрасни, деца, почетници во уметноста, услуга за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, боја кристал дијаманти монистра( 15% ~30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и точка вежба пенкало. ❀€ЗАБАВА ЗА ПРАВЕЊЕ/ДОМАШНА ДЕКОРАЦИЈА / ПОДАРОК/ : Правењето дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, ослободување од стрес, емоционално прилагодување, подобрување на самодовербата и упорноста негуваат трпеливост. Комплетите за сликање дијаманти, исто така, може да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, Ресторан, бар или каде било каде што сакате да одговарате на различен стил на декорација. Бидете користени Како божиќен подарок, свадбен подарок, подарок за роденден, подарок за сите големи денови. STEPS ● САМОСТОЈНИ ЧЕКОРИ за ПРОИЗВОДСТВО● : дијамантската слика е полупроизвод кој бара ваша сопствена практична работа, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластичен плех, второ, нежно протресете го плехот за да ги прицврстите заедно, а потоа земете ја алатката вметнете на местото лепете лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно земете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното. Можете лесно да ја завршите сликата со нашите алатки. ❀€ОДЛИЧНА УСЛУГА за КЛИЕНТИТЕ : Ако комплетот за сликање дијаманти што го добивате недостасува скапоцени камења (монистра) или алатки, слободно контактирајте не, ние ќе се погрижиме да ги решиме сите ваши грижи со 24 работни часа. ние ќе ви обезбедиме бесплатна услуга за замена, за да се осигурате дека имате добро искуство за купување. ❀€HD ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО Q : Diy Дијамант Сликарство Целосна Вежба користи висококвалитетно платно, кое е издржливо, водоотпорно и без брчки. Печатење со висока дефиниција, самата шема има леплива позадина и пластична обвивка, лепливиот слој е силен што може да осигури дека зрната може да се фиксира и нема лесно да падне. Симболите на буквите на платното се многу јасни и лесно се комплетираат вашиот дијамантски пакет за сликање. ❀●ВКЛУЧЕН Е ЕЛЕМЕНТ ЗА КОМПЛЕТ ЗА СЛИКАЊЕ СО ДИЈАМАНТИ : ОВОЈ 5д комплет За Слики Со Дијаманти ги вклучува сите потребни алатки за додатоци, Сликањето Со Дијаманти е погодно за возрасни, деца, почетници во уметноста, услуга за цртање, рачно изработени ентузијасти. Пакетот вклучува : платно, боја кристал дијаманти монистра( 15% ~30% повеќе дијаманти), лепак, пинцети, пластична лента и точка вежба пенкало. ❀€ЗАБАВА ЗА ПРАВЕЊЕ/ДОМАШНА ДЕКОРАЦИЈА / ПОДАРОК/ : Правењето дијамантска уметност не само што може да доживее чувство на достигнување, ослободување од стрес, емоционално прилагодување, подобрување на самодовербата и упорноста негуваат трпеливост. Комплетите за сликање дијаманти, исто така, може да се користат за украсување на вашата куќа, офицер, Ресторан, бар или каде било каде што сакате да одговарате на различен стил на декорација. Бидете користени Како божиќен подарок, свадбен подарок, подарок за роденден, подарок за сите големи денови. STEPS ● САМОСТОЈНИ ЧЕКОРИ за ПРОИЗВОДСТВО● : дијамантската слика е полупроизвод кој бара ваша сопствена практична работа, прво, ставете ги соодветните обоени дијаманти во пластичен плех, второ, нежно протресете го плехот за да ги прицврстите заедно, а потоа земете ја алатката вметнете на местото лепете лесно, оставете малку лепак на пенкалото, конечно земете го дијамантот и поставете го на соодветниот број на платното.

Поврзани производи..