• Свеж
100 ПАРЧИЊА Вистинско Сушено Пресувано Зеленило Лисја Природен Растителен Хербариум ЗА Мувла Од Смола САМ Занает За Изработка На Накит
zoom_in

100 ПАРЧИЊА Вистинско Сушено Пресувано Зеленило Лисја Природен Растителен Хербариум ЗА Мувла Од Смола САМ Занает За Изработка На Накит

DEN 239.84

Стока
check Во продавницата

?Направено од природни лисја, така што секое парче варира малку по големина и формаСекое пакување содржи 20 видови растителни материјали. вкупно околу 100 парчиња. ?Ние користиме вакуумско пакување за заштита на лисјата со безбедна испорака,облици и бои на Зеленило добро сочувани.Убава, романтична и привлечна. ?Совршен за рачно изработени обележувачи, бележник, декор за рамка на албуми, изработка на уметничка хартија, материјали за пакување подароци, додатоци за занаетчиски занаети од уметничко стакло, мувла од епоксидна смола, материјали за занаетчиски накит итн. ?Идеален за правење честитка, самостојно куќиште за телефон и занает за накит, исто така добар подарок за вашите пријатели. ?Тие исто така можат да се користат за уметност на нокти,декорација на лице, рачно изработени свеќи, правење сапун. Ахтонг Висок Капацитет Суви Лисја Материјал Торба : 100 ПАРЧИЊА висококвалитетно Притиснато Зеленило, еднократно купување, лесно за започнување на вашата креативна рачна изработка!.

Поврзани производи..