• Свеж
Самолекувачка Подлога За Сечење, Двострана, Нелизгачка, Издржлива Ротациона Даска За Сечење Отпорна на Гребење за Кожа, Занает, Ткаенина, Ватирање, Шиење, Проекти З?
zoom_in

Самолекувачка Подлога За Сечење, Двострана, Нелизгачка, Издржлива Ротациона Даска За Сечење Отпорна на Гребење за Кожа, Занает, Ткаенина,

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

ГОЛЕМИНА : 18 " х 24 "(45см х 60см) ГОЛЕМИНА : 18 " х 24 "(45см х 60см). ИД на производот : КАКО-992-1824-мат сите Нови Душеци За Сечење Ангелус се направени со екстра дебели материјали кои можат да се пофалат со својства за само-лекување. Овие долготрајни душеци имаат мерења на сантиметри од едната страна и инчи од другата страна.Печатењето со висок контраст ги прави мрежните линии и броеви исклучително лесни за читање.

Поврзани производи..