• Свеж
Микроскоп Додатоци Микроскоп Окуларен Капак Капак Капак Окуларот Капак 23,2 мм 25,4 мм 27,5 мм 34мм 35мм 38мм 39мм Лабораториски Потрошен Материјал
zoom_in

Микроскоп Додатоци Микроскоп Окуларен Капак Капак Капак Окуларот Капак 23,2 мм 25,4 мм 27,5 мм 34мм 35мм 38мм 39мм Лабораториски Потрошен

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Окуларот на микроскопот генерално е изложен надвор Окуларот е прецизен додаток, тоа е многу важно. Значи, тоа треба прашина покритие на окуларот. Ние снабдуваме многу големини на капакот на окуларот. Со добра издржливост и стабилност,Извонредна изработка,стабилни и сигурни перформанси,со долг работен век. Изработен од висококвалитетен материјал и е издржлив и издржлив. Ве молиме контактирајте не директно за итна помош ако имате било каков проблем со нашиот производ, ние ќе бидеме многу задоволни да ви помогнеме и ние сме онлајн за вас 24 часа на ден.

Поврзани производи..