• Свеж
SALUTUYA Окуларот Адаптер Прстен Микроскоп Адаптер Прстен Висока Јачина, За Samsung NX Монтирање
zoom_in

SALUTUYA Окуларот Адаптер Прстен Микроскоп Адаптер Прстен Висока Јачина, За Samsung NX Монтирање

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Адаптерот е погоден за окулар за монтирање на микроскоп од 23,2 мм за монтирање За телото На камерата Без огледало На самсунг NX Изработени од метал, висока јачина и не-деформација, супер мазна завршна обработка на површината. Овој производ може да помогне да се снимаат слики од микроскоп откако ќе се вклучат. Отстранлив, може да се користи сам, средниот дел за префрлување е интерфејс М42. Компатибилен со повеќето микроскопски окулари. Адаптерот е погоден за окулар за монтирање на микроскоп од 23,2 мм за монтирање За телото На камерата Без огледало На самсунг NX. Изработени од метал, висока јачина и не-деформација, супер мазна завршна обработка на површината. Компатибилен со повеќето микроскопски окулари. Овој производ може да помогне да се снимаат слики од микроскоп откако ќе се вклучат. Отстранлив, може да се користи сам, средниот дел за префрлување е интерфејс М42.Спецификација : тип На Ставка : Боја : тело на камерата без огледало. Пакет Листа : 1 x Микроскоп Окуларот Адаптер1 x Клуч.

Поврзани производи..