• Свеж
Шофли 79410 Розови Хеланки Мини
zoom_in

Шофли 79410 Розови Хеланки Мини

DEN 908.00

Стока
check Во продавницата

Хемиски слободен Нема да попушта. Лесни За Употреба велкро сврзувачки елементи. Спречува болни каснувања од муви и други инсекти што гризат. Го намалува стресот и газењето предизвикано од каснување од мува. Без хемикалии Нема да попуштат Лесни За Употреба велкро сврзувачки елементи Спречува болни каснувања од муви и други инсекти што гризат Го Намалува стресот и газењето предизвикано од каснување од мува Ги Спречува Мувите да несат јајца и да предизвикаат наезда на ларви од шишиња Го Намалува времето на заздравување на абразиите и раните со тоа што дозволува проток на воздух Ја Намалува иритацијата на зглобовите, проблемите со копитата и заморот на мускулите предизвикани од континуирано газење не го ограничува протокот на крв или опсегот на движење, Големината : minipink79410 изработени од Флексибилна, Пластична мрежа За Да Овозможат циркулација на Воздухот, лесните легини се лесни за прицврстување, удобни за носење и нема да попуштат поради Нивниот Уникатен сошиен пластичен престој.

Поврзани производи..