• Свеж
Deadeyevr Drivr - VR Golf Club Hander Apcory
zoom_in

Deadeyevr Drivr - VR Golf Club Hander Apcory

DEN 719.20

Стока
check Во продавницата

Импресивно : Drivr е додаток за голф -клуб во кој можете да го вметнете вашиот контролер за да симулирате вистински голф -клуб Mountидно монтирање : Содржи заграда за монтирање на wallидот за удобно складирање помеѓу круга. Вистинска рачка за голф : Се одликува со обликувана рачка за голф, како оние што се користат во вистинските голф -клубови. Ironелезно јадро : Содржи железо јадро за зголемена тежина и реализам. Разновидни : може да се користи со лево и десно контролори. Импресивно : Drivr е додаток за голф -клуб во кој можете да го вметнете вашиот контролер за да симулирате вистински голф -клуб. Mountидно монтирање : Содржи заграда за монтирање на wallидот за удобно складирање помеѓу круга. Вистинска рачка за голф : Се одликува со обликувана рачка за голф, како оние што се користат во вистинските голф -клубови. Ironелезно јадро : Содржи железо јадро за зголемена тежина и реализам. Разновидни : може да се користи со лево и десно контролори. Дривр е рачка за голф за виртуелната реалност. Вистинската рачка за голф има простор за двете раце и тежината на контролорот се чувствува слично на тежината на голф -клубот. За да го користите, ставете го вашиот контролер во чашата за контролор и поставете го преку лента за поврзување.

Поврзани производи..