• Свеж
Voeecyttu за додатоци за маска за очи, насловната страница за виртуелна реалност за потрага за потрага 2 б
zoom_in

Voeecyttu за додатоци за маска за очи, насловната страница за виртуелна реалност за потрага за потрага 2 б

DEN 1515.20

Стока
check Во продавницата

[Мирот на умот] : Вр -маската за очи VR ќе ја намали заситеноста на слушалките за време на соло вежби или ќе ви овозможи да го споделите вашиот HMD со и без да споделувате пот [Активна контрола] : Абсорбента површината е многу поголема од типичното подлога на HMD, влакната влакна за влага пренесува пот од лицето и слушалките додека играте. И многу повеќе, тоа е крајното решение. [Брзо и лесно] : VR -маската може да се спушти во секунда. Соодветна за VR забава за време на собирите, деловните корисници на VR, продавниците за искуство со VR и другите сценарија. [Еластичност на опсегот] : Препорачано обем на главата до 23 инчи, одговара на големината на главата и може да се спушти за неколку секунди, овозможувајќи ви на вашите омилени наслови на виртуелна реалност во ниеден момент. [Зошто ви треба ова] : Нашата VR маска има цел да контролира прекумерно потење за време на пократки, VR фитнес сесии од 20-40 минути, може активно да ја пренесува потта од лицето и слушалките додека играте, одржувајќи ве поладни и фен за. [Мирот на умот] : Вр -маската за очи VR ќе ја намали заситеноста на слушалките за време на соло вежби или ќе ви овозможи да го споделите вашиот HMD со и без да споделувате пот. [Активна контрола] : Абсорбента површината е многу поголема од типичното подлога на HMD, влакната влакна за влага пренесува пот од лицето и слушалките додека играте. И многу повеќе, тоа е крајното решение. [Брзо и лесно] : VR -маската може да се спушти во секунда.

Поврзани производи..