• Свеж
Куче Јака За Мали Кучиња Машки Велигден Куче Бандана Триаголник Миленичиња Шамија Велигден Зајаче Зајак И Јајце Миленичиња Бандана За Мали Средни Кучиња Мачки Дод
zoom_in

Куче Јака За Мали Кучиња Машки Велигден Куче Бандана Триаголник Миленичиња Шамија Велигден Зајаче Зајак И Јајце Миленичиња Бандана За Мали

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Банданата Од Велигденско Јајце Е Изработена од Полиестерски Материјал,Кој Дише и Се Пере, Мазен Удобен и Мек, Нема Да Му Наштети На Вратот На Миленичето,дајте Му На Вашето Домашно Милениче Да се Чувствува Пријатно Цел Ден УНИКАТЕН ВЕЛИГДЕНСКИ ДИЗАЈН : Велигденското Зајаче Бандана Има Класичен Дизајн На Велигденско Зајаче,Зајак И Јајца И Велигденска Боја Создаваат Силна Празнична Атмосфера За Велигден, Различни Дизајни Ви Овозможуваат Да Го Облечете Вашето Домашно Милениче Тоа е Најдобриот Подарок за вашиот. Големина : С : 40*28*28см М : 65*42*42см, Може Да се Преклопи Многу Пати, Погоден За Повеќето Мали, Средни и Големи Кучиња и Мачки. Ве Молиме Внимателно Измерете Ја Вашата Мала И Оставете Простор За Јазли. `+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ дека-Секој Проблем со Нашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние ќе Ви Одговориме Со Најдобро Решение Во Рок Од 24 Часа. Јака за кучиња За Мали Кучиња Машко Велигденско Куче Бандана Триаголник Милениче Шамија Велигденско Зајаче Зајаче И Јајце Милениче Бандана За Мали Средни Кучиња Мачки Додатоци Материјал : Полиестерска Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 0g големина На Пакетот : 12х12х1, 5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.

Поврзани производи..