• Свеж
Арф Миленичиња Поддршка Нозе За За Арф Миленичиња Слободен Стои Дрво Куче Порта-Сет на 2 Нозе
zoom_in

Арф Миленичиња Поддршка Нозе За За Арф Миленичиња Слободен Стои Дрво Куче Порта-Сет на 2 Нозе

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

Квалитетни Стапала За Поддршка На Дрвен Материјал за употреба Со Бесплатната Порта За Стоење На Миленичињата Арф Обезбедете дополнителна стабилност и спречете бакшиш. Гумените влошки спречуваат лизгање и го спречуваат гребењето на подовите. Лесно склопување; едноставно лизнете ги стапалата надолу преку долната рамка на вашата порта или продолжување. Арф Миленичиња Поддршка Нозе За Арф миленичиња Самостојна Порта.

Поврзани производи..