• Свеж
НАДМОЌ 5-во-1 Кабриолет Куче Автомобил Седиште Покритие За Задното Седиште Водоотпорен Куче Седиште Покритие Нонслип Куче Хамак ЗА АВТОМОБИЛ 600D Тешки Гребење Милен
zoom_in

НАДМОЌ 5-во-1 Кабриолет Куче Автомобил Седиште Покритие За Задното Седиште Водоотпорен Куче Седиште Покритие Нонслип Куче Хамак ЗА АВТОМОБИЛ

DEN 584.64

Стока
check Во продавницата

Со визуелен прозорец, може да ја намали вознемиреноста кај миленичињата и да го задржи воздухот да циркулира Дополнителните џебови за складирање можат да ја складираат храната и играчките на вашето домашно милениче. Мрежата за поддршка што не се лизга, ремените и сидрата на седиштата може да го држат капакот на седиштето за миленичиња на место. Безбедносните отвори на ременот со Велкро овозможуваат вклучениот безбедносен ремен да спречи лизгање на вашето куче. Изработен од 4-слоен отпорен на абење и водоотпорен материјал, капакот на седиштето за кучиња е лесен за чистење на сите дамки што ги оставиле вашите миленици. Кучешката импровизирана лежалка за задното седиште на автомобилот, исто така, го олеснува одржувањето на вашиот автомобил внатре уреден. 5-во-1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КАПАК НА СЕДИШТЕТО ЗА АВТОМОБИЛ ЗА КУЧИЊА : може да се трансформира во кучешка импровизирана лежалка, капак на задното седиште, капак на предното седиште за миленичиња или товарен лагер за багажникот со помош на патент. Совршена големина 60" W x 64 " L За камион со целосна големина и големи Теренци. Исто така, им овозможува на децата и миленичињата да го делат задното седиште и да имаат заеднички пикник. Уживајте во прекрасното време.5-во-1 МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КАПАК НА СЕДИШТЕТО ЗА АВТОМОБИЛ ЗА КУЧИЊА : може да се трансформира во кучешка импровизирана лежалка, капак на задното седиште, капак на предното седиште за миленичиња или товарен лагер за багажникот со помош на патент. Совршена големина 60" W x 64 " L За камион со целосна големина и големи Теренци. Исто така, им овозможува на децата и миленичињата да го делат задното седиште и да имаат заеднички пикник. Уживајте во прекрасното време. КРЕАТИВЕН ВИЗУЕЛЕН ПРОЗОРЕЦ И ЏЕБОВИ : со мрежен визуелен прозорец во центарот, вашето куче може да добие подобра циркулација на воздухот и лесно можете да го видите, што ја намалува нивната вознемиреност.

Поврзани производи..