• Свеж
Персонализирана плоча со табличка со мачки ѓердан Безбедност Рефлексија на најлон, врежано ID Име Име ознака мачка јака кутре јака, светло зелена)
zoom_in

Персонализирана плоча со табличка со мачки ѓердан Безбедност Рефлексија на најлон, врежано ID Име Име ознака мачка јака кутре јака,

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

Материјал : ткаенина Светла светлина може да се види од далеку, ова не е само за мода, оваа јака исто така ве чува и вашето домашно милениче безбедно додека шетате ноќе. Пластична тока за ослободување со Д прстен, лесен вклучен и исклучен. Лесно прилагодливо. Бесплатно гравирајте го името и бројот на вашето домашно милениче. Материјал : ткаенина. Светла светлина може да се види од далеку, ова не е само за мода, оваа јака исто така ве чува и вашето домашно милениче безбедно додека шетате ноќе. Пластична тока за ослободување со Д прстен, лесен вклучен и исклучен. Лесно прилагодливо. Бесплатно гравирајте го името и бројот на вашето домашно милениче. Персонализирана табла за имиња мачки јаки bellвонче Безбедност Рефлексија на најлонски обичај врежано име Име Име ознака мачка јака кученце миленичето гадење ќе го прилагоди/персонализира името на миленичето и телефонскиот број на јаката на кучињата за бесплатен пример : Име + Телефонски број Greaty 12388888 Matery : Fabriceasy Прилагодувајќи се на светлина може да се види може да се види Од далеку, ова не е само за модата, оваа јака исто така ве чува и вашето домашно милениче безбедно додека шетате во ноќните страни, можете да го видите вашето домашно милениче далеку за да спречи несреќи со bellвопластична тока за ослободување со Д прстен, лесен за и fffeature : персонализирано, анти -анти - -lost, прилагодлива, бесплатна врежана пакет вклучуваат : 1 x прилагодена јака за домашни миленици Поставување : S, M S : Должина на околу 20-32cm (Прилагодлива) m : Должина околу 25-40cm (Прилагодлива) Ширина околу : 1cm, 1,5cm мерење : Ве молиме користете a Мекиот владетел околу вратот на вашето домашно милениче, за да го измерите околината на истиот.

Поврзани производи..