• Свеж
ПАТПЕТ Шок Јака За Големо Куче - Јака За Обука На Кучиња на Полнење Со Далечински Управувач за Средни Големи Кучиња 1000 стапки Далечински Опсег 3 Режими На Обука IPX7 Во
zoom_in

ПАТПЕТ Шок Јака За Големо Куче - Јака За Обука На Кучиња на Полнење Со Далечински Управувач за Средни Големи Кучиња 1000 стапки Далечински

DEN 479.84

Стока
check Во продавницата

3 Режими На Обука : јаката за далечинско тренирање обезбедува режими, вклучувајќи вибрации, шок и звучен сигнал Далечински Опсег од 1000 стапки : јаката за далечинско тренирање обезбедува далечински управувач од 1000 стапки. Лесно е да го обучите вашето куче во дворот. IPX7 Водоотпорен : приемникот на јаката за обука е изработен од водоотпорен материјал IPX7. Погоден за Кучиња Од 15-100 фунти : прилагодливата најлонска јака одговара на 8-26 инчи во должина. 2 Контрола На Каналот : Поддржете максимум 2 јаки на приемникот со еден далечински управувач. 3 Режими На Обука : јаката за далечинско тренирање обезбедува режими, вклучувајќи вибрации, шок и звучен сигнал. Далечински Опсег од 1000 стапки : јаката за далечинско тренирање обезбедува далечински управувач од 1000 стапки. Лесно е да го обучите вашето куче во дворот. IPX7 Водоотпорен : приемникот на јаката за обука е изработен од водоотпорен материјал IPX7. Погоден за Кучиња Од 15-100 фунти : прилагодливата најлонска јака одговара на 8-26 инчи во должина. 2 Контрола На Каналот : Поддржете максимум 2 јаки на приемникот со еден далечински управувач. Дали имате проблеми со тренирањето на вашето куче? Без разлика колку го сакате вашиот кучешки придружник, несаканото однесување може да ве остави да се чувствувате на крајот на вашата духовитост. Без разлика дали вашето куче Непрестајно лае, џвака вреден имот, бега, скока нагоре или едноставно не ги почитува вашите команди, постои лесен одговор за негово решавање со јака за далечинско тренирање.

Поврзани производи..