• Свеж
Подлога за шмркање За Кучиња - Миленичиња Куче Шмркање Играчка Во Форма На Овошје Храна Обука За Храна Бавен Фидер Џвакање Играчки За Ослободување Од Стрес Куче Мач
zoom_in

Подлога за шмркање За Кучиња - Миленичиња Куче Шмркање Играчка Во Форма На Овошје Храна Обука За Храна Бавен Фидер Џвакање Играчки За Ослободување

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Тренирајте Го Мирисот На Вашето Куче : Помага да се подобри мирисот на вашето куче за лов Можете да ја скриете храната во оваа загатка за кучиња/душек за кучиња и да му дозволите на вашето куче да ја најде својата храна под неуредниот тревник во оваа игра со кучиња. Добро за Варење сите материјали се квалитетни, нетоксични, издржливи и без мирис. Нема лесно да се искине, а потоа да предизвика ризик од задушување. Антискид назад нелизгачки дизајн ви помага надвор од проблеми кога тие се игра на мат. Широка Примена : совршен за кучиња/мачки/зајаци од која било раса или која било возраст, што им помага да го намалат стресот и да се релаксираат кога вашето домашно милениче ќе остане сам дома. Тоа е идеален подарок за вашите миленици. Гаранција за безбедно Задоволство : веруваме дека одличниот квалитет на производот треба да биде достапен за секого, и наша мисија е да се осигураме дека ќе ги добиете и најквалитетните производи и најдобрата достапна грижа за клиентите. Ако не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не. Миленичиња Куче Шмркање Играчка Овошје Облик На Храна Обука За Храна Бавен Фидер Џвакање Играчки Карактеристики : Играчка За Обука На Кучиња : ова е уникатна подлога за обука на кучиња што му овозможува на вашето куче да најде закуски или мали играчки скриени во подлогата. Тоа помага да се обучи мирисот на кучето, ја троши енергијата на кучето и ја намалува тежината. Чувајте го вашето куче зафатено и избегнувајте вашето куче да биде досадно и да се занимава со деструктивно однесување. Лесно За Чистење : се чувствува главната ткаенина на подлогата за ароматерапија, која е еколошка и лесна за чистење. Се препорачува рачно миење. Анти-лизгање, Големи И Преносливи : дното е крпа што не се лизга, што може ефикасно да ја поправи подлогата и да спречи кучето да ја помести подлогата.

Поврзани производи..