• Свеж
Ххви Персонализирана Корпа За Складирање Кучиња Преклопна Кутија За Складирање Миленичиња Шепа Кучиња Корпи За Кучиња Облека За Играчки Чевли Со Капак Персонализ
zoom_in

Ххви Персонализирана Корпа За Складирање Кучиња Преклопна Кутија За Складирање Миленичиња Шепа Кучиња Корпи За Кучиња Облека

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Персонализирано Прилагодување : ве Молиме кликнете На "Прилагоди Сега" и внесете го текстот на сопственото име на домашно милениче за да го персонализирате вашето домашно милениче Корпата за складирање е организација за домашни миленици во најдобар случај! Совршен за држење суви задоволства за кучиња, каишки, јаки, играчки, ќебиња, облека, материјали за чешлање и многу повеќе!. Забава за миленичиња-направете чистење играчки во игротеката или спалната соба попријатно. Симпатична корпа за складирање кучиња : Направена од лен-памук, нетоксична,лесна со лесен за транспорт или движење кога е потребно. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ?Одлична корпа за книги,списанија,складирање играчки,корпа за играчки за кучиња,корпа за чевли,корпа за облека,полица,корпа за бебиња,складирање играчки за миленичиња,корпа за пешкири,ќебиња,украси,канцелариски материјали,ДВД и подароци. Стилски и Функционален - корпата за играчки за кучиња го прави прекрасен домашен декор. Тоа?е класичен изглед, така што одговара на речиси сите видови на соба или домашен дизајн. Тоа?не само што е функционална, но стилски премногу!. Персонализирана Корпа За Складирање Кучиња Преклопна Кутија За Складирање Миленичиња Бесплатно Име За Печатење Шепа Кучиња Корпи За Кучиња Облека За Играчки Чевли Со Боја На Капак : Кафеава, Сива, Розова Употреба : Ставете играчки, облека, чевли или други мали нешта Прилагодена услуга : можеме да го испечатиме името на кучето На Кутијата за Складирање на Пр : Диди Ве Молиме кажете ни го името на вашето домашно милениче откако ќе ја нарачате за 3 дена.

Поврзани производи..