• Свеж
Подлога За Лижење Шарм За Кучиња И Мачки, Душеци За Лижење Со Вшмукувачки Чаши За Олеснување На Анксиозноста Кај Кучињата, Силиконска Подлога За Лижење Мачки За Хра
zoom_in

Подлога За Лижење Шарм За Кучиња И Мачки, Душеци За Лижење Со Вшмукувачки Чаши За Олеснување На Анксиозноста Кај Кучињата, Силиконска

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

БАВНО ХРАНЕЊЕ и ГО ПОДОБРУВА ВАРЕЊЕТО : тоа е подлога за лижење со четири различни текстурирани површини совршени за бавно хранење на кучињата Трнливата Текстура Област за лижење погодна за намачкани задоволства, путер од кикирики, тиква, јогурт итн. Зоната на бавен фидер погодна за храна за мачки, храна за кучиња, мали кибли, закуски за миленичиња итн. Тоа е подлога за лижење кучиња за да се продолжи времето на хранење и да се помогне во варењето. Оваа душек за хранење миленичиња е идеална големина за мачиња, мачки, кученца, мали кучиња. ЈА НАМАЛУВА ВОЗНЕМИРЕНОСТА, ДОСАДАТА и ДЕСТРУКТИВНОТО ОДНЕСУВАЊЕ : тоа е подлога за лижење помага да се смират миленичињата и ги смирува да ослободуваат endорфин преку промоција на лижење. Тоа е досада за мачките и кучињата да го потиснат деструктивното однесување и да ја ублажат вознемиреноста. Тоа е лекување мат помош миленичиња лесно капење, чешлање, ноктите кастри, обука, и медицински третман или посета на ветеринар. ПРАКТИЧЕН ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН : задниот Дел на оваа подлога за лижење е опремен со 80 вшмукувачки чаши, кои би можеле да ги залепите на секоја мазна површина, како што се шалтер, керамичка плочка и стакло. Но, не е погоден за позадина, сликарство ѕидови, други меки или нерамни површини. Постои дупка дизајнирана да ја закачи и исуши подлогата по чистењето. ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ И ЗАМРЗНУВАЧ БЕЗБЕДНО : Премиум храна одделение силиконски материјал, многу издржлив и тежок, безбеден за здравјето на вашиот сакан пријател. Тоа е безбедно за миење садови, исто така може да се мие рачно во топла вода со сапуница.

Поврзани производи..