• Свеж
Аквариум Feltопс Филц Филтер Микрон Кеси, 4,5 на 200 Инчи
zoom_in

Аквариум Feltопс Филц Филтер Микрон Кеси, 4,5 на 200 Инчи

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Кесите за филтрирање со микрони обезбедуваат одлична механичка филтрација, што помага да се намали количината на органска материја што произведува амонијак во вашиот аквариум со заробување на остатоци што исто така помага да се спречи голем и мал предмет како песок и корали да ја оштетат опремата за аквариум Цврстата конструкција и тешките шевови ги прават овие чорапи силни и издржливи за да можат да се чистат и повторно да се користат многупати. Донесете јасност во вашиот аквариум со нашиот чорап за филтрирање на микрони од професионално одделение. Микрон филтер чорапите се суштински дел за одржување на водата во аквариумот чиста и чиста.5" Правоаголни филтер чорапи. Достапно во избрани бои; Лесна чиста површина; сите природни" зелени " производи; многу квалитетен производ од производителот.

Поврзани производи..