• Свеж
Агресивен Питбул Куче Глава Куче Конус Јака Прилагодлив Пет Обновување Јака Заштитна Јака За Кучиња Мачки
zoom_in

Агресивен Питбул Куче Глава Куче Конус Јака Прилагодлив Пет Обновување Јака Заштитна Јака За Кучиња Мачки

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од полиестер, мек и удобен. Дизајн : прилагодливиот дизајн на затворање ви овозможува да ја прилагодите големината на конусната јака во секое време, правејќи го вашето домашно милениче поудобно за носење. Големина : пет конус јака обезбедува s/M/L/XL вкупно четири големини за избор, ве молиме потврдете го стилот што ви треба пред да го купите. Прилика : стилската јака за конус за миленичиња е совршена за употреба за време на периодот на опоравување на вашето домашно милениче или сечење нокти. Можете исто така да го подарите како подарок на вашето семејство и пријатели. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Јаката со конус за миленичиња му овозможува на вашето домашно милениче да се движи послободно. Со изборот на висококвалитетни ткаенини, повеќе бои и персонализиран дизајн на модели, нема да жалите за вашиот избор.

Поврзани производи..