• Свеж
Хубро кучиња скали за високи кревети, скали за миленичиња за мали кучиња, 3-нивоа чекори со преклопување на кучиња со складирање и кадифен душек, со мала миленичиња,
zoom_in

Хубро кучиња скали за високи кревети, скали за миленичиња за мали кучиња, 3-нивоа чекори со преклопување на кучиња со складирање и кадифен

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Се-во-едно миленичиња скали : тоа не е само скала за миленичиња, туку и место за одмор за мачиња, кутриња или зајаци благодарение на софата Првите 2 чекори можат да се користат како кутија за складирање. Отворете го капакот и чувајте ги материјалите за миленичиња, играчки итн. Подарок за прекрасно милениче : Оваа скала за кучиња има дебел сунѓер од 0,4 "додаден на врвот на секој чекор, со голема мерка ја зголемува удобноста на зачекорувањето на неа. Покрај троседот, прозорецот или високиот кревет, им помага на малите кучиња, кратки нозе или постари кучиња кучиња Се искачуваат со заштита. Уметничка убавина : Чистата сива кучиња кутија е едноставна, но сепак сето меч и гнездото ПЕТ со влез на лак е елегантно и симпатично, што го прави овој скали за миленичиња хармоничен со тековниот стил на мебел, функционални и привлечни. Премиум материјали : триење- Отпорна ткаенина во Оксфорд е усвоена на дното на чекорите за домашни миленици, а не ткаени ткаенини и катјонска ткаенина се избираат за надворешната и внатрешната површина на кутијата. : Телото на скалите може да се склопи и дизајнот на кука и јамка помеѓу 2 чекори го намалува напорот за склопување и времето што треба да го чека вашето домашно милениче. Кога не се во употреба, скалите за миленичиња можат брзо да се чуваат без да го загубат просторот. Сите -На-една скала за миленичиња : тоа не е само скала за миленичиња, туку и место за одмор за мачиња, кутриња или зајаци благодарение на софата. Првите 2 чекори можат да се користат како кутија за складирање. Отворете го капакот и чувајте ги материјалите за миленичиња, играчки итн. Подарок за прекрасно милениче : Оваа скала за кучиња има дебел сунѓер од 0,4 "додаден на врвот на секој чекор, со голема мерка ја зголемува удобноста на зачекорувањето на неа.

Поврзани производи..