• Свеж
Дански Дизајни Дрвосечач Спиење Кревет Морнарица/Сива 40
zoom_in

Дански Дизајни Дрвосечач Спиење Кревет Морнарица/Сива 40

DEN 1607.04

Стока
check Во продавницата

Опсегот На Дрвосечачи е изработен со тврдо облечена четкана памучна ткаенина, која е мека на допир и има карактеристичен дизајн за проверка Опис на возраста : сите животни фази. Овој опсег нуди топлина, удобност и рустикален стил. Опсегот На Дрвосечачи е изработен со тврдо облечена четкана памучна ткаенина, која е мека на допир и има карактеристичен дизајн за проверка. Достапно во три класични бои; Морнарица/Сива, Црвена/Сива И Бела/Морнарица и со значка за кожен изглед, овој опсег нуди топлина, удобност и рустикален стил. Резервен капак за вклопување На Јоргани Од Кутии.

Поврзани производи..