• Свеж
Кул Кутре Локи Кученце Кожа Куче Јака И Поводник Постави Жолта Голема
zoom_in

Кул Кутре Локи Кученце Кожа Куче Јака И Поводник Постави Жолта Голема

DEN 1438.40

Стока
check Во продавницата

Овие јаки и каишки за кучиња се направени за да ги носи ладно кученце како вашето Направено со фина и многу издржлива мека кожа. Измерете го вратот на вашето куче за да ја добиете потребната големина - XS 7-8 инчи (големина на вратот) S 8-10 инчи, M 10-12 инчи, L 12-14 инчи. Направено со фина и многу издржлива мека кожа која беше обоена по нарачка за оваа колекција. Јаката е нагласена со шарени шупливи столпчиња за визуелно ремек-дело во боја. Јаката и поводникот се многу меки и податливи, совршени за чувствителен врат или пребирливо кученце. ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ ХС 7-9 Инчи С : 8-10 инчен врат М : 9,5 - 11,5 инчен врат Л : 11 - 14,5 инчен врат.

Поврзани производи..