• Свеж
Куче Шок Јака, Вегамил Куче Обука Јака Со Далечински 1600FT, IPX7 Водоотпорен Електричен Шок Јака Со Вибрации, Шок, Звучен Сигнал, Полнење Шок јака За Големо Куче, Средни ?
zoom_in

Куче Шок Јака, Вегамил Куче Обука Јака Со Далечински 1600FT, IPX7 Водоотпорен Електричен Шок Јака Со Вибрации, Шок, Звучен Сигнал, Полнење Шок

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Карактеристики: 3 Безбедно ефективна обука режими: Бип, вибрации, и шок (ниво 0-16) начини на IPX7 водоотпорен куче шок јака IPX7 водоотпорен јака е погодно за кучиња играње околу базен или на дожд слободно Уникатен дизајн кучето е електрични јака со посебен вграден LED светло на приемникот ви помага лесно да се лоцира вашето куче во темнина, Долго-траен Батеријата: куче обука јака може да трае до 15 дена од времето на мирување и далечинскиот 45 дена 1640ft контрола спектар : Куче обука јаки со далечински управувач ви овозможи да ги обучуваат кучиња во парк, двор, крајбрежје, или било каде на друго место лесно и слободно Лесен за Употреба Добро поставени надвор големи копчиња и јасен дигитален екран ви овозможува да работат на шок јака за големо куче лесно во текот на денот/ноќта 3 Канал куче шок јака со далечинскиот управувач може истовремено да се обучуваат 3 кучиња Спецификација: Предмет : куче обука јака Далечински Опсег : 1640 стапки Приемник Водоотпорен : IPX7 Прилагодливи Јака Големина : 27 инчи Кучиња големина : 8lbs да 120lbs Пакет тежина : 230g Она што се вклучени 1 x приемникот 1 x куче шок јака со далечински 1 x врвка за околу рака 4 x долго контакт точки 4 x проводници силиконски капи 1 x тест светлина 1 x полнење кабел 1 x прирачник за корисникот

Поврзани производи..