• Свеж
Норби миленичиња кучиња кученце цртан филм елек зимска есенска кучиња топол палто за кучиња од мали раси и мачка
zoom_in

Норби миленичиња кучиња кученце цртан филм елек зимска есенска кучиња топол палто за кучиња од мали раси и мачка

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

▲прислужувајќи мек материјал : Направено од висококвалитетен мек материјал, тој е безбеден и пријателски за кучињата Чувајте го вашето куче да се чувствува пријатно цел ден. Палтото чиј занает е исклучителен и може да ги заштити кучињата во студените денови. Деталите можат да го прикажат квалитетот. ▲▲ „Стил ~“ : многу стилови и бои за вас изберете. Колку малку симпатична носија! Овие дизајни се класични и популарни, а изборот на нив може да го покаже вашиот уникатен вкус на модата. ▲▲ Погодно за : Топла миленичиња јакна Направете го вашиот „бебе“ застојот; Совршено за семејна фотографија, забави, празници и секојдневно носење. Направете вашето домашно милениче да стане попривлечно и динамично во толпата. ▲▲ ЗАБЕЛЕШКА : Кога правилно ја мерите големината на гарнитурата на вратот на кучињата, бистата, должината на грбот (табела со големина во описот), врз основа на оваа основа, зголемете ја големината за 2 ~ 3см и изберете соодветна големина според нашата големина табела. Gant 100% гаранција за враќање на парите : Задоволството на клиентите е нашиот врвен приоритет. Ако доживеете какви било проблеми со нашата ставка, ние ќе обезбедиме најдобра услуга. Купете сега бесплатно ризик денес и доживејте ја разликата во Норби!. ▲прислужувајќи мек материјал : Направено од висококвалитетен мек материјал, тој е безбеден и пријателски за кучињата. Чувајте го вашето куче да се чувствува пријатно цел ден. Палтото чиј занает е исклучителен и може да ги заштити кучињата во студените денови. Деталите можат да го прикажат квалитетот. ▲▲ „Стил ~“ : многу стилови и бои за вас изберете. Колку малку симпатична носија! Овие дизајни се класични и популарни, а изборот на нив може да го покаже вашиот уникатен вкус на модата. ▲▲ Погодно за : Топла миленичиња јакна Направете го вашиот „бебе“ застојот; Совршено за семејна фотографија, забави, празници и секојдневно носење. Направете вашето домашно милениче да стане попривлечно и динамично во толпата. ▲▲ ЗАБЕЛЕШКА : Кога правилно ја мерите големината на гарнитурата на вратот на кучињата, бистата, должината на грбот (табела со големина во описот), врз основа на оваа основа, зголемете ја големината за 2 ~ 3см и изберете соодветна големина според нашата големина табела. Gant 100% гаранција за враќање на парите : Задоволството на клиентите е нашиот врвен приоритет. Ако доживеете какви било проблеми со нашата ставка, ние ќе обезбедиме најдобра услуга.

Поврзани производи..