• Свеж
Најстуден Вакуум Изолиран Двоен Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Едноставно Патување Модерна Гимнастика, Издржлива Шолја За Кафе, Термална Чаша со Лизгачки Капак Отпоре?
zoom_in

Најстуден Вакуум Изолиран Двоен Ѕид Од Нерѓосувачки Челик Едноставно Патување Модерна Гимнастика, Издржлива Шолја За Кафе, Термална

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Најстудените Класични тамблери се двојни ѕидови и вакуум изолирани, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови ВКЛУЧЕН ЛИЗГАЧКИ КАПАК : - отпорен на Истекување, изолиран капак вклучен со вашето купување. ПРЕМИУМ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 18/8 : Тамблерот е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик од 18/8 одделение за храна и е обложен во издржлива завршница. ОДГОВАРА НА ДРЖАЧИТЕ за ЧАШИ : обликот на Сите Класични тамблери ќе одговара на држачите за чаши со нормална големина. ИЗОЛИРАНА ТАМБЛЕР-Ладно 21x подолго-Среќа загарантирана Или испратете ја назад. Вашиот последен гимнастик.

Поврзани производи..