• Свеж
Шолја За кафе Ана Бела Керамичка Делви 11oz 15oz Измислување Колаж Ана Подароци Класична Кригла За Кафе, Чај, Чоколадо Или Лате
zoom_in

Шолја За кафе Ана Бела Керамичка Делви 11oz 15oz Измислување Колаж Ана Подароци Класична Кригла За Кафе, Чај, Чоколадо Или Лате

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

[Печатење] Користење на постојан процес на сублимација за да се обезбеди живописен, прецизен дизајн кој нема да се скрши или избледи Пакувањето е внимателно спакувано за да не се скрши чашата додека се транспортира до клиентот.Кога ќе купите за мене, никогаш не треба да се грижите.Ние сме многу сигурни за квалитетот на чашите.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не ! ПОСВЕТЕТЕ СЕ НА ВРАЌАЊЕ НА 100% АКО ПРОИЗВОДОТ НЕ Е ВО ВИСТИНСКИОТ КВАЛИТЕТ. [ДИЗАЈН] мермерната керамичка шолја за кафе не е премногу мала или преголема. Дизајнот е смешен, уникатен и погоден за сите корисници, отпечатен од двете страни. Ние ја поддржуваме строгата контрола на квалитетот во печатењето за да го направиме високиот и безбеден квалитет на производот. [ПАКЕТ ШТО ГО ДОБИВАТЕ] мермерна керамичка шолја за кафе и нашата гаранција. Доколку имате некаков проблем со нашиот производ, слободно контактирајте не! Ние ќе вложиме максимални напори да го решиме на најдобар начин. [МАТЕРИЈАЛ] Направен Од добра керамика, безбеден, нетоксичен и издржлив за секојдневна употреба. Оваа висококвалитетна керамичка чаша 11oz 15oz е совршена за сите топли и ладни пијалоци. Употребата за микробранова печка и машина за миење садови се безбедни. [НАЈДОБРИОТ ПОДАРОК за ПРАЗНИЦИ] Оваа Чаша За Кафе е идеален подарок за сите луѓе што ги сакате.

Поврзани производи..