• Свеж
Ahhhh тапа за одводната решетка за кујнски полици со тапа за тапа за прилагодување на решетката за складирање на мијалник за миење садови
zoom_in

Ahhhh тапа за одводната решетка за кујнски полици со тапа за тапа за прилагодување на решетката за складирање на мијалник за миење

DEN 2497.60

Стока
check Во продавницата

Мултифункционална полица за тапа ПП материјалот е флексибилен и ротирачки, може да виси крпи, да одвои вода, итн. Студен и издржлив доволно за да држи крпи, кујнски материјали и да виси мали работи. Едноставниот дизајн на закачалката за пешкири може да ви донесе функција на Били. Дизајнот на дренажа е погоден за вентилација и сушење. Дизајнот на дренажната дупка на дното може добро да ја исцеди водата. Мултифункционална полица за тапа. Дизајнот на дренажата е удобен за вентилација и сушење. Дизајнот на дренажната дупка на дното може да ја исцеди водата добро. Зајакнување на слој, цврста и издржлива фиксна тока + завртки, да ви овозможи да користите повеќе уверени.Материјал : ppcolor : розова, сина. Осветлувањето и разликата на секој монитор ќе ги има Различни степени на разлика во бојата. Да се ​​мереат со рачно мерење на производот, има грешка во податоците од 1-2 см во големината. Дозволете на различни поставки за осветлување и екран, бојата на предметот може да биде малку различна од сликата. Ве молиме, дозволете ги разликите во големината на големината заради рачните мерења. Пакувањата вклучуваат само главен производ.

Поврзани производи..