• Свеж
Јас сум уникатен подарок за патувања за патувања со каш
zoom_in

Јас сум уникатен подарок за патувања за патувања со каш

DEN 367.20

Стока
check Во продавницата

Оваа патна кригла има течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Направено од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена од обете страни со само највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Најдобра идеја за подароци за која било забава, најдобар пријател, тато, мама, сопруг, сопруга, дедо, баба, брат, сестра, шеф, дечко или девојка. Совршен подарок за сите што ги сакате. Дизајнот е професионално отпечатен од обете страни на криглата, така што секој може да ја види прекрасната графика без разлика дали сте десно или лево. Направено од не'рѓосувачки челик за издржливост. Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша.

Поврзани производи..