• Свеж
Клугла за патување со кафе за кафе Најдобро смешна уникатна чаша чај со падобранска чаша совршена идеја за мажи жени Јас сум падобран, мојата заклетва за запишувањ?
zoom_in

Клугла за патување со кафе за кафе Најдобро смешна уникатна чаша чај со падобранска чаша совршена идеја за мажи жени Јас сум падобран,

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Оваа смешна кригла со патување со кафе, држејќи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со лесен рачка и одмор на палецот Засиленото дно се вклопува во стандарден држач за чаша. Капакот има отворање на слајд и наклонета површина за пиење. Кул уникатна чаша за патување со падобран кафе направена од не'рѓосувачки челик за издржливост. Бидејќи е изработено од не'рѓосувачки челик, не е безбедно микробранова печка. Дебелиот двоен wallид помага да се чуваат топли пијалоци топло и ладни пијалоци ладно далеку подолго од просечната кригла. Сликата е отпечатена само со највисок квалитет на сублимација и техники за печатење за да се обезбеди траен принт. Капакот е безбеден машина за миење садови и отпорен на распаѓање. Забелешка : Овие не се „официјално“ одобрени како машина за миење садови безбедни од нашиот продавач, иако ги водевме низ стотици пати без проблеми. Миењето на рацете е официјална препорака за чистење. Ако барате подарок што лизгање, падобран, всушност ќе го користи и ужива со годините што доаѓаат, тогаш проверете ја оваа умен кригла за патување со кафе. Прилагодените чаши зборуваат со своите приматели на повеќе лично ниво, правејќи ги да се чувствуваат посебно. Плус, чашите за патувања се универзално функционални подароци, дури и ако не сте пијалок за кафе или чај.

Поврзани производи..