• Свеж
Eyhlkm кујнски решетка за количка за складирање на количка за складирање на тркала и овошје, решетка за складирање на корпи од овошје
zoom_in

Eyhlkm кујнски решетка за количка за складирање на количка за складирање на тркала и овошје, решетка за складирање на корпи од овошје

DEN 1571.20

Стока
check Во продавницата

Отпорен на гребење на панели и отпорни на влијанија, лесен за чистење Исклучителен изглед, силен капацитет на лежиште. Има мултифункционален сервисен автомобил кој може да постави садови, пијалоци, десерти и други прибор за јадење. Тркалата можат да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, се движат слободно и можат лесно да се туркаат и влечат. Погодно е за барови, ресторани, хотели, продавници за торта, семејства, итн. Поради мерка на рака, големината може да има грешка од 1-2 см. Отпорен на гребење на панели и отпорни на влијанија, лесен за чистење. Исклучителен изглед, силен капацитет на лежиште. Има мултифункционален сервисен автомобил кој може да постави садови, пијалоци, десерти и други прибор за јадење. Тркалата можат да се ротираат флексибилно, туркањето и влечењето е погодно и без напор, заштитувајќи го подот, се движат слободно и можат лесно да се туркаат и влечат. Погодно е за барови, ресторани, хотели, продавници за торта, семејства, итн. Поради мерка на рака, големината може да има грешка од 1-2 см. Отпорен на гребење отпорни на панели и отпорен на влијанија, лесен за чистење на појавување, силен капацитет на лежиште. Има мултифункционален сервисен автомобил кој може да постави садови, пијалоци, десерти и други прибор за јадење.

Поврзани производи..