• Свеж
Забавен свекор, колку сме благословени, колку сме среќни што си нејзиниот татко и, денот на таткото на сарказам од тато
zoom_in

Забавен свекор, колку сме благословени, колку сме среќни што си нејзиниот татко и, денот на таткото на сарказам од тато

DEN 351.20

Стока
check Во продавницата

Клуглата за патувања на свекор е стилски, може да одржи течност во вредност од 14 мл и да дојде со рачка со лесна зафат Тој е здрав и издржлив, со заострено дно што може совршено да се вклопи во држачот на чашата. Исто така, има и наклонета површина за пиење, што го олеснува пиењето на пиењето, каква било содржина што ја имате во неа. Изработено е од не'рѓосувачки челик, што го прави траен, но за жал небезбеден за микробранова печка. Дебелиот двоен wallид на криглата го задржува пијалокот или многу топол или ладен, долго време. Печатењето е направено од мастила за сублимација со врвен квалитет, така што не се измијте лесно. Тие траат многу долго. Капакот е безбеден за машини за миење садови и се отпорни на распарчување. Забелешка : Овие производи не се официјално одобрени како безбедни за машините за миење садови, но спроведовме стотици тестови кои докажуваат дека се безбедни за машините за миење садови. Официјалната препорака е преку миење на рацете. Покрај тоа што е стилски, оваа кригла за патувања на свекор е внимателен подарок бидејќи е прифатлива. Оваа патна кригла прави внимателен подарок, при што некои луѓе добиваат дополнителни креативни со тоа што ставаат чајни торби, бонбони, а понекогаш и чоколадни шипки во криглата. Таквиот дополнителен напор е сладок! Материјалите што се користат за да се направи оваа кригла за патувања на свекор се најдобрите достапни квалитети.

Поврзани производи..