• Свеж
Смешна жолта подморница керамичко кафе со боја со боја внатре и ракувајте чаша чаша за жени мажи со сина боја
zoom_in

Смешна жолта подморница керамичко кафе со боја со боја внатре и ракувајте чаша чаша за жени мажи со сина боја

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Оваа чаша е изработена од керамичка, издржлива, добра термичка стабилност, бавно пренесување на топлина и ги спречува вашите раце да бидат намалени Керамичката чаша за кафе е опремена со рачка со лесна форма Ц, која е удобно за одржување и има мазни линии и убав изглед. Дното на чашата е замрзнато и незагадено, а поставеноста е постабилно. Керамичка чаша Големина : Дијаметар : 8 см/3,2 инчи, висина : 9,5 см/3,8 инчи, капацитет : 330ml/11oz. Стилски и прекрасни чаши за кафе може да се користат за кафе, чај, млеко, сок, вода, итн. Тој е многу погоден за дневна употреба, канцеларии, кафулиња, ресторани, барови, итн. Семејство или себеси на родендени, Ден на вineубените, годишнини, Денот на благодарноста, Божиќ и Нова Година. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2 см. Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, слободно испратете ни е -пошта за консултација и решение. Ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. Кригла направена со употреба на трајна керамика со лесна рачка за зафат, убаво дизајнирана и издржлива. Криглата е погодна за кафе, ресторан, паб и дефинитивно до вашиот дом. И може да се користи за кафе, чај, млеко, сок, вода.

Поврзани производи..