• Свеж
Креативна едноставност креативна едноставност Контра -wallид монтиран стаклен решетка креативна едноставност за вино решетка со стакло Таблет за стакло бесплатно ?
zoom_in

Креативна едноставност креативна едноставност Контра -wallид монтиран стаклен решетка креативна едноставност за вино решетка со стакло

DEN 1241.60

Стока
check Во продавницата

Повеќенаменски : Не само како кул организатор за складирање на вино и стакло за зачувување, туку и за приказ на кабинетот и украс за домови, одличен функционален и украсен додаток за кој било амбиент Бесплатно стоење и лесен за инсталирање : Со бесплатниот постојан приказ на Creative Simplicity Wine Rack, можете да го поставите на врвот на креативната едноставност, табела или каде било што најдобро одговара на вашиот дом, лесен за склопување, не се потребни алатки. Стабилно и заштеда на темпо : нозете што не се лизгаат на дното, обезбедува цврста конструкција, држете цврсто и безбедно шише вино и очила, функционалниот дизајн го олеснува зачувувањето на вашиот STEMWARE со леснотија. Трајни : Оваа креативна решетка за вино за едноставност е во силна градба и е направена со добро изработка на оваа решетка за матични софтвер е добро изработен и лукав, може да ви обезбеди години на услужен живот. Организација за складирање : Инсталирајте што повеќе лавици колку што ви требаат под орманите во вашата кујна, бар, трпезарија или каде и да сакате. Изгледа одлично и го одржува вашиот STEMWARE подготвен да се обратите за следниот собир на импровизирање. Повеќенаменски : Не само како кул организатор за складирање на вино и стакло за зачувување, туку и за приказ на кабинетот и украс за домови, одличен функционален и украсен додаток за кој било амбиент. Бесплатно стоење и лесен за инсталирање : Со бесплатниот постојан приказ на Creative Simplicity Wine Rack, можете да го поставите на врвот на креативната едноставност, табела или каде било што најдобро одговара на вашиот дом, лесен за склопување, не се потребни алатки. Стабилно и заштеда на темпо : нозете што не се лизгаат на дното, обезбедува цврста конструкција, држете цврсто и безбедно шише вино и очила, функционалниот дизајн го олеснува зачувувањето на вашиот STEMWARE со леснотија. Трајни : Оваа креативна решетка за вино за едноставност е во силна градба и е направена со добро изработка на оваа решетка за матични софтвер е добро изработен и лукав, може да ви обезбеди години на услужен живот. Организација за складирање : Инсталирајте што повеќе лавици колку што ви требаат под орманите во вашата кујна, бар, трпезарија или каде и да сакате.

Поврзани производи..