• Свеж
Тегла за храна Supkit Thermos - 34 мл.
zoom_in

Тегла за храна Supkit Thermos - 34 мл.

DEN 479.84

Стока
check Во продавницата

? Премиум материјал од одделение за храна - изработен од високо квалитетна оценка на храна 316 (највисоко ниво на оценка на храна), 304 не'рѓосувачки челик БПА бесплатно, без ПВЦ, нетоксичен. Материјалот за врвен квалитет обезбедува безбедност на производот и здравјето на храната. ? Чувајте ја храната топла и ладна долго време - Supkit изолирана тегла за храна Дали одлична работа за чување на храна за топла до 6 часа или ладно до 12 часа благодарение на неговата висококвалитетна изолација. Уживајте во вашите жешки супи и чорби, ладен јогурт и многу повеќе во движење. Supkit Thermos ја чуваше храната топла, не протекуваше, не се скрши кога падна и беше лесно да се исчисти. ? Лесно за чистење и носење-овој сад за супа за ручек дизајниран со широка уста и силиконска рачка, што ви овозможи лесно да ја пополнувате или извадите храната и да ја извршувате удобно, материјалот од не'рѓосувачки челик е мазен, нелеплив, можете Измијте со сопствена четка за чистење за брзо чистење. Широка уста со лажица - Дополнителната широка уста може да ви помогне лесно да јадете со лажицата за преклопување од не'рѓосувачки челик, исто така лесно да се пополни храна во оваа тегла за храна и да се исчисти по употребата. Практично - одлично за деца, возрасни, работно место, студенти од колеџ, пешачење, патни патувања, излети и активности на отворено.

Поврзани производи..