• Свеж
Хексагон со 2,5инч сет од 5 чаши за садови црна керамика направена во Јапонија
zoom_in

Хексагон со 2,5инч сет од 5 чаши за садови црна керамика направена во Јапонија

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Хексагон сет од 5 чаши за саке Не : машина за миење садови Да : Микробранова бр. Целата ставка е бесплатна испорака. Поштенската пошта е вклучена во цена. Јас го испраќам производот кој е помалку од 99 долари во SAL или воздушна пошта со број за следење (ќе пристигне по 10-20 дена), а повеќе од 100 долари во ЕМС или UPS -от или Fed Ex (не можете да го изберете). Хексагон сет од 5 чаши за саке.

Поврзани производи..