• Свеж
Matyasigo 1pcs 1/2/3/4/6 решетки за зачинување на не'рѓосувачки челик со капаци на лекови за зачини за домаќинство, мултифункционален кујнски гаџет
zoom_in

Matyasigo 1pcs 1/2/3/4/6 решетки за зачинување на не'рѓосувачки челик со капаци на лекови за зачини за домаќинство, мултифункционален

DEN 750.40

Стока
check Во продавницата

Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив Кутијата во теглата за зачини може да се расклопи и подели за лесно чистење. Секој модел е опремен со капак, убав и практичен, погоден за семејни кујни и ресторани. Мулти-намена, може да се користи за да се спасат разни зачини, закуски, брашно, суви производи, овошје, итн. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив. Кутијата во теглата за зачини може да се расклопи и подели за лесно чистење. Секој модел е опремен со капак, убав и практичен, погоден за семејни кујни и ресторани. Мулти-намена, може да се користи за да се спасат разни зачини, закуски, брашно, суви производи, овошје, итн. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Опис : Сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Направено од материјал од не'рѓосувачки челик, здрав и издржлив. Кутијата во теглата за зачини може да се расклопи и подели за лесно чистење. Секој модел е опремен со капак, убав и практичен, погоден за семејни кујни и ресторани. Мулти-намена, може да се користи за да се спасат разни зачини, закуски, брашно, суви производи, овошје, итн. Спецификации : Материјал : Не'рѓосувачки челик Боја : Сребрена големина : 1 решетка : 135mmx104mmx58mm (5,3 "x4.28 ") 2 решетка : 230mmx155mmx65mm (9" x6.

Поврзани производи..