• Свеж
Ktdzone Mini Metal Decorative Teapot, кинески стил месинг полиран чај тенџере украсен украс за домашен декор
zoom_in

Ktdzone Mini Metal Decorative Teapot, кинески стил месинг полиран чај тенџере украсен украс за домашен декор

DEN 175.84

Стока
check Во продавницата

Материјал : Направено од месинг, силен и издржлив Уникатен дизајн : Обликот на мини чајник е многу симпатичен и интересен. Се одликува со изгледот на чајничкиот кинески стил, кој е полн со сензори за убавина. Мини големина : приближно.37in; тоа е мало и компактно, што е лесно за складирање. Погоден за употреба како домашен мебел, домашна декорација, играчка, колекција, итн. Одличен подарок : Тоа е одличен подарок за пиење lубител на чај, може да биде значаен подарок. Материјал : Направено од месинг, силен и издржлив. Уникатен дизајн : Обликот на мини чајник е многу симпатичен и интересен. Се одликува со изгледот на чајничкиот кинески стил, кој е полн со сензори за убавина. Мини големина : приближно.37in; тоа е мало и компактно, што е лесно за складирање. Погоден за употреба како домашен мебел, домашна декорација, играчка, колекција, итн. Одличен подарок : Тоа е одличен подарок за пиење lубител на чај, може да биде значаен подарок. 100% сосема нови и високи квалитети : Материјал : Изработено е од месинг, тој е здрав и издржлив. Уничен дизајн : Мини облик на сад за чај е многу симпатична и смешна, тој е многу погоден за кукли куќа, декор на растенија од бонсаи, уметничка колекција и повеќе.Семална големина : тоа е мало и компактно, лесно е за складирање. , Уметничка колекција и декорација на микро пејзаж.

Поврзани производи..