• Свеж
Решетката за сушење на садот со држач за прибор од не'рѓосувачки челик Голем сад за садови за дренажа Организатор на плочата за сушење плоча за сушење, држач за капа
zoom_in

Решетката за сушење на садот со држач за прибор од не'рѓосувачки челик Голем сад за садови за дренажа Организатор на плочата

DEN 412.00

Стока
check Во продавницата

Големина-надворешна-14-3/4 l x 11-1/2 w x 3-3/4 h (пропадна) се проширува од ширина од 15,8 "до 22,2" за да може да се направи корисно да се постави над поголем мијалник, да одговара на вашиот мијалник кој е ширина од 16 до 22 инчи Подобро да се вклопите вашиот мијалник. Со прилагодливите шипки се вклопуваат над мијалникот, на countertop или во мијалникот и заземаат само дел од просторот. 3-во-1 Мутип Функции-Со слотови, ова во мијалник за мијалник може да задржи 7 чинии. Плочи и чаши, миење садови/тави/ножеви со рака, сув или исплакнете зеленчук и овошје. Одделни оддели ги одржуваат прибор и уредни и организирани. Димензија-целокупни димензии -13-1/3 "W x 4-1/3" H x 4-3/4 "D; Секоја ширина на одделите : Постојат 3 слотови x 1,57" ширина и 7 слотови x 1,18 "ширина за да се вклопат вашите различни потреби. Широко користени и складирање - Организирајте ги садовите, тави, леано железо, капаци, фиоки за сервирање и садови за печење со нашиот држач за тешки табли, тоа ќе ви помогне да заштедите повеќе простор за кабинет и countertop во вашата кујна. 100% Задоволство и гаранција без загриженост. Ве молиме контактирајте го продавачот за помош. Не е важно која причина предизвика да не го сакате, ние ќе го замениме или ќе ви го надоместиме секој цент назад!. Големина- надворешна- 14-3/4 L X 11-1/2 W X 3-3/4 H (пропадна) се шири од ширина од 15,8 "до 22,2" за да може да се направи корисно да се постави над поголем мијалник, да се вклопи во вашиот мијалник што е од 16 до 22 инчи ширина. Подобро да се вклопи Вашиот мијалник.

Поврзани производи..