• Свеж
ОПЕРАТИККС 1 ПЦЦ ТЕА
zoom_in

ОПЕРАТИККС 1 ПЦЦ ТЕА

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

синтетички материјал Кинеска чај табела : Традиционална кинеска сад за чај- користејќи одлични материјали, што е, можете да го користите некое време. Дрвена сад за чај : Атрактивен цврст : Традиционален кинески дизајн со уникатна шема на едриличар, а зборовите од другата страна значат обичен пловење на кинески јазик; Елегантни парчиња на масата исто така убав додаток на домот. Азиски сад за чај : Погоден е за чајни простории, области за одмор, простории за состаноци, канцеларии,. Плоча за чај од дома : мазна површина, фино спојување, не е лесно да се пукне, не е лесен за деформирање. Платер за сервирање на дрво : Ефективно, можете да ја купите оваа практична лента за чај на. синтетички материјал. Кинеска чај табела : Традиционална кинеска сад за чај- користејќи одлични материјали, што е, можете да го користите некое време. Дрвена сад за чај : Атрактивен цврст : Традиционален кинески дизајн со уникатна шема на едриличар, а зборовите од другата страна значат обичен пловење на кинески јазик; Елегантни парчиња на масата исто така убав додаток на домот. Азиски сад за чај : Погоден е за чајни простории, области за одмор, простории за состаноци, канцеларии,. Плоча за чај од дома : мазна површина, фино спојување, не е лесно да се пукне, не е лесен за деформирање. Платер за сервирање на дрво : Ефективно, можете да ја купите оваа практична лента за чај на.

Поврзани производи..