• Свеж
Syzhiwujia Складирање на храна за складирање ориз за складирање и запечатена кофа со ориз кујна- монтирано домаќинство за складирање ориз за складирање на ориз
zoom_in

Syzhiwujia Складирање на храна за складирање ориз за складирање и запечатена кофа со ориз кујна- монтирано домаќинство за складирање ориз за

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Замислете секој пат кога шетате во вашата кујна или оставата, чајната кујна, откривте дека сè е уредно организирано Повеќе не е неуредна, можете да добиете сè што сакате многу брзо. Материјал : ПП материјал, еколошки, добро запечатување и, густо и издржливо. Рачки дизајн : дизајн на рачка пријателска со корисникот, удобна рака, удобен притисок и влечење, убави и практични. Дизајн на лизгачот : Дизајн на капакот на слајдот, употребата не зафаќа простор, лесен за земање ориз, практичен дизајн. Голем капацитет : 10 кг/15 кг Две опции, може да складира ориз/тестенини/грав/закуски, итн., Многу практично. Замислете секој пат кога шетате во вашата кујна или оставата, чајната кујна, откривте дека сè е уредно организирано. Повеќе не е неуредна, можете да добиете сè што сакате многу брзо. Материјал : ПП материјал, еколошки, добро запечатување и, густо и издржливо. Рачки дизајн : дизајн на рачка пријателска со корисникот, удобна рака, удобен притисок и влечење, убави и практични. Дизајн на лизгачот : Дизајн на капакот на слајдот, употребата не зафаќа простор, лесен за земање ориз, практичен дизајн. Голем капацитет : 10 кг/15 кг Две опции, може да складира ориз/тестенини/грав/закуски, итн., Многу практично. Идеално за складирање на суви производи во оставата, чајната кујна, како што се житни култури, брашно, шеќер, кафе, ориз, жито, грав, ореви, закуски, храна за миленичиња, материјали за печење и повеќе може да чувате цели зрна или друга храна за да се обезбеди вкус на храната! Информации за производот : Име : Кутија за складирање на жито од кујната : 39 (л)*22.

Поврзани производи..