• Свеж
Ролни за вакуум заптивка за храна БПА бесплатно, безбедно безбедно вакциско, сечење до торба за складирање на големина
zoom_in

Ролни за вакуум заптивка за храна БПА бесплатно, безбедно безбедно вакциско, сечење до торба за складирање на големина

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Може да ги исполни различните големини на производи колку што е можно за да се намали отпадот Религиран гордост со висок квалитет : БПА без, нетоксичен. Обезбедува безбедност и квалитет на нашите производи, така што нашите клиенти можат да ги користат во кујна без никакви грижи. Овие врежани вакуумски кеси се со голема транспарентност и издржливост, кои ја гарантираат максималната свежина за време на складирањето. Повеќекратни : Дебелите вакуумски ролни не само што можат да бидат запечатени, туку Алсон погоден за микробранова, замрзнување и вриење. По миењето, тие можат повторно да се користат, апсолутно економично и подобра вредност. Универзална компатибилност : Компатибилен со сите типови вакуумски заптивки, исто така совршени за готвење, фрижидер, микробранова печка и така натаму. Најдобра поддршка за услуги : Ако имате какви било прашања, нашиот тим за услуги е секогаш тука за вас. Може да ги исполни различните големини на производи колку што е можно за да се намали отпадот. Религиран гордост со висок квалитет : БПА без, нетоксичен. Обезбедува безбедност и квалитет на нашите производи, така што нашите клиенти можат да ги користат во кујна без никакви грижи. Овие врежани вакуумски кеси се со голема транспарентност и издржливост, кои ја гарантираат максималната свежина за време на складирањето.

Поврзани производи..