• Свеж
Американски занаети со сино зелено мешање маркери
zoom_in

Американски занаети со сино зелено мешање маркери

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Уметнички маркери : Додадете мешање во вашиот следен проект Прилагодете го вашиот простор : Ви овозможува да го направите ефектот што го сакате врз вашето писмо. Координирани бои : Користете ги овие маркери заедно за координиран проект. Висина на пакетот : 0,6 инчи; Должина на пакетот : 8,74 инчи; Ширина на пакетот : 4,5 инчи. Уметнички маркери : Додадете мешање во вашиот следен проект. Прилагодете го вашиот простор : Ви овозможува да го направите ефектот што го сакате врз вашето писмо. Координирани бои : Користете ги овие маркери заедно за координиран проект. Висина на пакетот : 0,6 инчи; Должина на пакетот : 8,74 инчи; Ширина на пакетот : 4,5 инчи. Додадете боја, засенчување и детали во вашиот следен проект. Овој пакет на маркери за мешање е совршен за поттикнување на рацете и вклучува 5 координативни бои.

Поврзани производи..