• Свеж
Homoyoyo лепило сечење wallид за сечење кујна мултифункционална мултифункционална филмска диспензерка за домаќинства филм четири-алатка за пешкир wallид- каки организат?
zoom_in

Homoyoyo лепило сечење wallид за сечење кујна мултифункционална мултифункционална филмска диспензерка за домаќинства филм четири-алатка за пешкир

DEN 436.80

Стока
check Во продавницата

Решетка за сечење фолија за сечење фолија : Методот за инсталација е едноставен и нема да ви одземе многу време Мултифункционален организатор на wallидови : Направено од ABS материјали, цврсти и нема да бидат лесно оштетени. држач за обвивка за пластично држење. Диспензерот за фолија за завиткување на wallидот од кујната : Направено од здрав материјал ABS, и не е лесно оштетен. Диспензерот за фолија за завиткување на кујната : држачот за ролна поставена со wallидови лесно може да чува свежа хартија, алуминиумска фолија и хартиени крпи, и лесен за избор и поставување. Секач за складирање на филмови сос. Диспензерот за пластично прицврстување : Методот за инсталација е едноставен и нема да ви одземе многу време. Список на пакети 1 X Карактеристики на решетката за складирање - Материјал : Организатор на апс -фолија за кабинет. - Разумниот дизајн го прави да има едноставен метод на работа и да зачува работна алуминиумска фолија. - решетката за складирање на кујната поставена со wallидови заштедува многу простор и ги одржува најважните работи за кујната, организирани диспензери за филмови за повторно употреба. - Елегантни, безбедни и практични модерни додатоци во кујната, лесен пристап до вашата кујна најважните wallидови- држач за складирање на шише со сос сос. - држачот на ролна поставена со wallидови лесно може да чува свежа хартија, алуминиумска фолија и хартиени крпи, и лесно е да се избере и да се постави алатка за сечење филмови.

Поврзани производи..