• Свеж
Големи правоаголни корпи за складирање, фламинго во убов со плакари за чување канти за организирање корпи
zoom_in

Големи правоаголни корпи за складирање, фламинго во убов со плакари за чување канти за организирање корпи

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Оксфордска крпа Нема затворање на затворање. Материјал - 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за оштетена. Големина - 22,0 x 12,6 x 11.4 во / 56 x 29 x 32 cm, со цврста лента за раце. Дизајн - Четири колони за поддршка, корпа за купување по инсталација, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо. Кога не сте во употреба, само извадете ја заградата. CHIC Надграден тоте : Дополнителни рачки за носење може да се држат во вашата рака или да се одморат на подлактицата, држејќи ги рацете слободни додека купувате. Повторно користење и еколошки - една торба за еднократно купување е еквивалентна на 1000+ пати од користење на пластични кеси за отстранување. Одлична алтернатива за пластични кеси со единечна употреба, кои честопати не се рециклираат и честопати ги загадуваат патиштата и другите јавни места. Изберете модерен и еколошки начин за заштита на нашата земја. Чувајте ги склопените кеси за купување во чантата и автомобилот за итни случаи или активности на отворено. Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина Големина : 22.4 во / 56 x 29 x 32 cm Карактеристики : Цврст лента за рака; Четири колони за поддршка, корпа за купување за поддршка по инсталацијата Тоте одржува форма и одржувајте исправено отворете прекрасна алтернатива за торба за еднократна употреба, секоја торба е направена од материјал со врвен квалитет. Четири колони за поддршка го чуваат, ќе ја одржат својата форма на кутија дури и кога се целосно натоварени со тешки предмети.

Поврзани производи..