• Свеж
Наука не'рѓосувачки челик изолирана вода шише кафе чај чаша чаша чаша за пешачење за спортски велосипедизам
zoom_in

Наука не'рѓосувачки челик изолирана вода шише кафе чај чаша чаша чаша за пешачење за спортски велосипедизам

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Не'рѓосувачки челик Ова шише со вода е изработено од не'рѓосувачки челик, трајно и силно. Дното усвојува дизајн што не се лизга, кој е стабилен во употреба. Копчето на копчето има вграден дизајн на порта за вшмукување, кој е лесен за употреба и носење. Димензии : обем : 8,3 инчи / 21 см, висина : 8,5 инчи / 21,5 см, капацитет од 17 мл / 500 мл, може да го задржи пијалокот топол и ладен 6 часа. Погоден за вода, кафе, чај, сок, итн. Карактеристики : голем дијаметар, лесен за истурање вода, соодветна големина, лесен за носење, многу погоден за дневна употреба, канцеларија, парк, патување, кампување, пешачење, искачување, итн. Шише со вода, совршен подарок за најдобар пријател, женски пријател, семејство или себеси на роденден, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста, Нова Година, секој празник. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 1-2 см. Ако сте го купиле шишето со вода за наши производи и имате какви било прашања, Ве молиме слободно испратете ни е -пошта. Ние ќе дадеме се од себе за да ви помогнеме да го решиме во рок од 24 часа. Ве молиме, бидете сигурни да купите. Материјал : Не'рѓосувачки чешлички дизајн на копчињата и заклучување на прстенот за да се спречи вода, кафе, сок и други пијалоци, за погодности што патувате со пристапност : 17oz / 500ml, капацитетот е доволно голем за да одговара на вашите дневни потреби за хидратација.

Поврзани производи..