• Свеж
Врежана дрвена послужавник за послужавник со рачки - персонализирана и обичај монограмирана
zoom_in

Врежана дрвена послужавник за послужавник со рачки - персонализирана и обичај монограмирана

DEN 191.84

Стока
check Во продавницата

Бесплатно гравура - Прилагодете ја вашата лента без дополнителни трошоци Големина - мерки 18,5 "x 13,5" x 3 ". Одличен подарок - совршен за забави за домаќинство, свадби или подарок за одмор за семејство! Голем послужавник совршен за појадок, кафе, отоман, масичка за кафе и повеќе! - Контактирајте нè и известете ни дали имате какви било прашања - вашето задоволство е наш главен приоритет. Бесплатно гравура - Прилагодете го вашиот послужавник без дополнителни трошоци. Големина - мерки 18,5 "x 13,5" x 3 ". Одличен подарок - совршен за забави за домаќинство, свадби или подарок за празници за семејство! Голем послужавник совршен за појадок, кафе, отоман, маса за кафе и многу повеќе!. Загарантирано 100% задоволство - контактирајте не и известете ни дали имате какви било прашања - вашето задоволство е нашиот главен приоритет.

Поврзани производи..