• Свеж
Шише Sodafall Seltzer за домашно изработено селцер и клупски сода/гроздобер стил ретро селцер шише со диспензерот
zoom_in

Шише Sodafall Seltzer за домашно изработено селцер и клупски сода/гроздобер стил ретро селцер шише со диспензерот

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Fizz Saver Seltzer/Club Soda шише Совршен начин за чување и дистрибуција домашна газирана вода. Не зема полначи на CO2! Треба да се полни со претходно изработена вода Селцер. Капацитетот е 1 литар, но капацитетот за полнење е 0,9 литар! Не пополнувајте го целиот пат, или нема да работи. Тешка/ издржлива/ користена од професионални производители на селцер во Европа. Број на единици : 1. Fizz Saver Seltzer/Club Soda шише. Совршен начин за чување и дистрибуција домашна газирана вода. Не зема полначи на CO2! Треба да се полни со претходно изработена вода Селцер. Капацитетот е 1 литар, но капацитетот за полнење е 0,9 литар! Не пополнувајте го целиот пат, или нема да работи. Тешка/ издржлива/ користена од професионални производители на селцер во Европа. Број на единици : 1. Гроздобер стил Селцер шише за Селцер и Клуб Сода. Не за сода поп! Само за газирана вода. Забавен начин за чување и дистрибуција на Селцер. Совршен за забави. Шишето Fizz Saver го задржува Селцер газиран со недели. Осигурете се дека Seltzer или Club Soda е многу газирана. Важно е затоа што притисокот треба да се изгради во шишето. Капацитет : 1 литарски капацитет за полнење 0,9 литар.

Поврзани производи..