• Свеж
Upkoch кафе грав диспензер за зачинување тегла за квадратни контејнери од не'рѓосувачки челик сад со капаче за складирање на кујна за канистер за сол пиперка од 18 см
zoom_in

Upkoch кафе грав диспензер за зачинување тегла за квадратни контејнери од не'рѓосувачки челик сад со капаче за складирање на кујна

DEN 299.20

Стока
check Во продавницата

Направено од здрав материјал, безбеден и издржлив Теглата за складирање е. Исклучителна занаетчија, стилска и шармантна. Производот има голем капацитет, голем отвор и лесен пристап. Може да ви помогне да ги организирате вашите countertops и да ја направите вашата кујна да изгледа чиста и уредна. Производот може да ви помогне подобро да ги чувате и организирате кујнските зачини, што го прави поудобно за употреба. Едноставен, безбеден и нежен, добар избор за подароци. Дизајн со капак, производот е чист и хигиенски. Опис Ова е тегла за зачини, изработена од премиум материјали за трајни за употреба. Со својот едноставен дизајн, практичен и издржлив и. Многу погоден за дневна употреба и специјални прилики. Можете да го користите за чување на мирудии, зачини, итн. Карактеристики- Боја : Сребрена- материјал : Не'рѓосувачки челик- Големина : 14.50cm 16x16x12cm 18x18x13cm- изработен од здрав материјал, безбеден и траен. Теглата за складирање е .- Може да ви помогне да ги организирате вашите countertops и да ја направите вашата кујна да изгледа чиста и уредна. Производот има голем капацитет, голем отвор и лесен пристап.- Едноставен, безбеден и нежен, добар избор за подароци. Дизајн со капак, производот е чист и хигиенски. Пакет, вклучувајќи 1 х за сезонски тегла.

Поврзани производи..