• Свеж
Виси држач за чаши за шишиња за вина со шишиња наопаку, држач за решетки за решетки за бар, држач за складирање на матичникот под полица 2 редови Организатор виси пол
zoom_in

Виси држач за чаши за шишиња за вина со шишиња наопаку, држач за решетки за решетки за бар, држач за складирање на матичникот под полица

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Не е потребно дупчење : Лесно за инсталирање или отстранување, не треба да се залепите во кабинетот и да го чувате вашиот кабинет од какви било гребнатини или оштетувања Премиум 304 не'рѓосувачки челик : Цврст, влага и антикорозија. Силен и не е лесен за деформирање под притисок. Space Saver : Инсталиран под кабинетот, оваа модерна решетка за стакло за заштеда на простор ви овозможува дополнително складирање на бар. Идеално за lубител на вино во бар, дом и каде и да сакате. Зачува до 9 очила : со 3 реда ќе имате доволно простор за чување на стакло, но доколку ви треба повеќе простор, можете да инсталирате повеќе единици рамо до рамо за дополнително складирање. Прво клиент : Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не. Ветуваме дека ќе обезбедиме 100% услуга за задоволство на сите клиенти. Не е потребно дупчење : Лесно за инсталирање или отстранување, не треба да се залепите во кабинетот и да го чувате вашиот кабинет од какви било гребнатини или оштетувања. Премиум 304 не'рѓосувачки челик : Цврст, влага и антикорозија. Силен и не е лесен за деформирање под притисок. Space Saver : Инсталиран под кабинетот, оваа модерна решетка за стакло за заштеда на простор ви овозможува дополнително складирање на бар. Идеално за lубител на вино во бар, дом и каде и да сакате.

Поврзани производи..