• Свеж
Организатор на табла за сечење на табла за складирање од не'рѓосувачки челик, држач за кујна, држач за делител на организатори со 2 слотови за тавани, табла за сечење
zoom_in

Организатор на табла за сечење на табла за складирање од не'рѓосувачки челик, држач за кујна, држач за делител на организатори

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

Дизајн на работ на типот на типот : Ослободете го оштетувањето и шок кога вметнувате табла за сечење или послужавник со дизајн на тркалезен раб 2 оддели : насочете ја и организирајте ја вашата кујна со оваа удобна решетка за организатор за готвење; Организирајте и безбедно држете садови за готвење, тави сос, капаци, листови за колачиња, канти за мафини и табли за сечење; Намалете го ризикот од гребење и оштетување со одржување на прибор за готвење во одделни прегради;. Компактна големина : Може да се користи решетката поголемиот дел од вашиот кујнски простор заради симпатичен и компактен дизајн. Материјал со висок квалитет : Применет анти -рубист не'рѓосувачки челик. Значи, тоа е многу издржливо. Можете да го користите многу години. Нозе за лизгање : Минизиско движење со примена на подлога против лизгање. Размислено големина : високи мерки 5,5 "x 6,3". Дизајн на работ на типот на типот : Ослободете го оштетувањето и шок кога вметнувате табла за сечење или послужавник со дизајн на тркалезен раб. 2 оддели : насочете ја и организирајте ја вашата кујна со оваа удобна решетка за организатор за готвење; Организирајте и безбедно држете садови за готвење, тави сос, капаци, листови за колачиња, канти за мафини и табли за сечење; Намалете го ризикот од гребење и оштетување со одржување на прибор за готвење во одделни прегради;.

Поврзани производи..