• Свеж
Смешно танцување аксолотл двојно стабилно бенто кутија за ручек модерен бенто контејнер со сет за прибор
zoom_in

Смешно танцување аксолотл двојно стабилно бенто кутија за ручек модерен бенто контејнер со сет за прибор

DEN 543.84

Стока
check Во продавницата

Bento Box е изработена од еколошки материјал за пченица Големината на кутијата Бенто е : 7,1 инчи L*3,5 инчи W*4,7 инчи H, а комбинираниот капацитет на двата слоја е 800 ml. Нашата повеќенаменска кутија за ручек е херметички и доказ за протекување, одржувајќи ја храната свежа. Доаѓа со лажица и вилушка, лесна за употреба. Бенто кутијата со две оддели може да одвои зеленчук, овошје и закуски за да го задржи оригиналниот вкус на храната и да не обои. Ако имате какви било прашања во врска со нашата практична кутија за ручек, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Кутијата за ручек за перење носи поголема погодност за вашето патување.

Поврзани производи..